OFERUJEMY SZEREG KREATYWNYCH ROZWIĄZAŃ PASUJĄCYCH DO TWOICH POTRZEB

Planujemy, tworzymy i kreujemy kompletny wizerunek firmy. Obmyślamy strategię działania w Internecie, tworzymy w pełni zindywidualizowane strony WWW oraz profesjonalne sklepy internetowe. Nie każdy musi się znać na technologii, dlatego też przygotowanie strony Internetowej, rozpoczynamy od odręcznych szkiców. Dzięki temu klient jest w stanie mniej więcej pokazać, co by chciał mieć na stronie, lub w jakiej kompozycji. Następnie grafik, zaczyna przekładać odręczne szkice na projekty, które zaś deweloperzy przekładają na gotowy projekt.

Skontaktuj się z nami

Wiele osób pod pojęciem aplikacji webowej rozumie, twór podobny do strony Internetowej, lecz bardziej zaawansowany. W sumie! Trochę jest w tym prawdy. Założenia przy kreacji aplikacji webowej, są podobne do tych co przy stronie. Projekt rozpoczynamy od kartki papieru, nad którą pracujemy wraz z klientem. Następnie cała logika aplikacji, jej wygląd oraz responsywność tworzona jest przez oddelegowany zespół. Korzystając z takiego podejścia przy tworzeniu, jesteśmy w stanie zaproponować w pełni indywidualne rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Przy aplikacjach mobilnych najważniejsze są doświadczenia, jakie towarzyszą podczas jej korzystania. Nasz zespół nie ogranicza się do samego zaprojektowania aplikacji, ale również przy pomocy testerów mobilnych sprawdza, czy wygląd wraz z treściami, zachęca do długotrwałego obcowania z nią. Klientowi oddajemy projekt, który poza perfekcyjnym technicznym wykonaniem, posiada idealnie zoptymalizowaną dla odbiorcy, stronę graficzną.

Skontaktuj się z nami

Na rynku znajduje się ogrom rozwiązań CRM oraz ERP. Każde z nich ma jedną wspólną wadę – zostało stworzone dla masowego odbiorcy, a nie dla indywidualnej działalności. Czy zastanawiałaś/eś się kiedyś dlaczego żadne z tych rozwiązań nie pisze, że na przykład Apple z tego korzysta? Jeśli nie, to już spieszymy z odpowiedzią. Powód jest prosty! Chcą mieć indywidualne oprogramowanie, które zostało dla nich stworzone, które zawiera tylko te opcje, które są im potrzebne. Dlatego też, nasz zespół dostosuje oprogramowanie dokładnie do Waszych potrzeb. Chcecie być jak np. Apple? Proszę bardzo! Usuniemy z oprogramowania to, co jest zbędne i dodamy opcje, których naprawdę będziecie potrzebować. W ten sposób otrzymacie spersonalizowaną aplikacje, która będzie w stanie sprostać wymaganiom Waszych i Waszych klientów.

Skontaktuj się z nami

Niegdyś największą reklamą, na jaką firma mogła sobie pozwolić była prasa. Następnie zmieniło się to na ulotki, na reklamy w radiu czy telewizji. Problem, który dotyczył tych rozwiązań to koszt, jaki im towarzyszył. Reklama w radiu to parędziesiąt tysięcy złotych, reklama w telewizji to nawet milion złotych. A reklama w Internecie? Nawet od 100 złotych. Internet od kilku lat jest nowym medium, które pozwala na relatywnie łatwą reklamę w nim, za niskie pieniądze. W dobie gdy prawie każdy posiada telefon z dostępem do Internetu, a coraz więcej osób nie posiada telewizora, warto zainwestować w skuteczną internetową kampanię. Nasi wysoce wykwalifikowani specjaliści gwarantują pewną i zoptymalizowaną kampanię w Internecie, która wzniesie Twój biznes na wyżyny (a na pewno na wyższą pozycję w Google).

Skontaktuj się z nami

Henry Ford mawiał:

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Zapewniamy, że nawet nas nie zauważysz. Będziemy 24/7/365 dbać o stan Twojej infrastruktury IT, modernizować ją oraz zabezpieczać przed nieuczciwą konkurencją, które może chcieć się do niej włamać. Pozwól, że Ci pomożemy i zdejmiemy z Twoich barków odpowiedzialność za pełne działanie komputerów, sieci, czy innych urządzeń IT w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami

Odpowiednie narzędzia dopasowane do rozwiązań. Za każdym razem.

Napisz do nas

Automatyzacja biznesu

Nowi klienci

Optymalizacja kosztów

Jesteśmy tu, żeby pomóc Ci rozwinąć firmę.

Zaczynajmy