NASZYM CELEM JEST WYKORZYSTANIE KREATYWNOŚCI DO PRAKTYCZNYCH ROZWIĄZAŃ

Każdy projekt tworzony jest przez wyspecjalizowany zespół, w którego skład wchodzą nie tylko deweloperzy, ale również marketingowcy i handlowcy. Wierzymy, że każda realizacja musi być wszechstronnie przygotowana, żeby działać a nie tylko wyglądać w Internecie.

House of IT, czyli jak sama nazwa wskazuje, pewnego rodzaju dom. Kiedy zaczynaliśmy swoją przygodę z branżą IT, byliśmy zmobilizowanymi i zapalonymi amatorami, lecz to było dwa lata temu.

Możliwości

Teraz jesteśmy (nie chwaląc się) specjalistami w swojej dziedzinie. Każdy z nas jest w swojej materii specjalistą. Zatrudniamy osoby, które wierzą w kreację indywidualną, a nie masówkę. Co to oznacza? Coraz więcej osób chce wykonywać zlecenia masowo i nie podchodzić do nich indywidualnie. Zmienić kolor szablonu strony, zmienić jej układ, dodać logo i sprzedać za absurdalnie wysokie pieniądze. U nas czegoś takiego nie ma!

Indywidualizm

Cenimy sobie indywidualizm! Nie bazujemy na oklepanych schematach, nie uznajemy mody. Każda branża rządzi się swoimi prawami, przez co wymaga indywidualnego brandu w Internencie np. strona gabinetu weterynaryjnego nie powinna wyglądać tak samo, jak strona budowlana. Dlatego też każdy projekt tworzony jest przez wyspecjalizowany zespół, w którego skład wchodzą nie tylko deweloperzy, ale również marketingowcy. Wierzymy, że każda realizacja musi być wszechstronnie przygotowana, żeby działać a nie tylko wyglądać w Internecie.

Rozwój

Cenimy sobie samorozwój, samodoskonalenie się. Każdy pracownik, podwykonawca oraz członkowie zarządu szkolą się non-stop. Nie osiadamy na laurach i nie przestajemy się rozwijać. Raz na dwa tygodnie każdy z nas sprawdza, czy w dziedzinie, którą się zajmuje, nie powstała nowa technologia, która pozwoli lepiej realizować zlecenia. Mimo że niektórzy z nas od wielu lat pracują w zawodzie, to nikt z nich nie przestaje się rozwijać.

0
Zadowolonych klientów
0
Kubków kawy
0
Linijek kodu

Działamy Na Arenie Międzynarodowej, Lecz Naszym Matecznikiem Polska.

Rozwijamy naszą Kreatywność, Intuicję i Determinację, każdego dnia.

Wierzymy, że jedynie ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu. Nasza praca to niekończące się pasmo nowych doświadczeń…

Jesteśmy tu, żeby pomóc Ci rozwinąć firmę.

Zaczynajmy